Делятинська громада отримає пів мільйона гривень на розвиток туристичного потенціалу

7 грудня, в Івано-Франківську нагородили переможців обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Переможцями обрали 42 проєкти.

Серед них три належать Делятинській селищній раді. Це "Відновлення народних ремесел на теренах Чорні Ослави", "Пригодницькі перегони "Чорний шлях" та "Створення комплексної туристичної інфраструктури для підвищення туристичного потенціалу Яремче та Делятина", пише Бліц-Інфо.

Голова громади Богдан Клим’юк розповідає, що в основному проєкти направлені на відновлення маршрутів для зацікавлення туристів.

"Ми також розробили проєкт, який спрямований на відновлення народних ремесел. Адже дійсно нема кому передати ремесла, молоді люди не хочуть цим займатись. Ми будемо намагатись знайти тих людей, які будуть займатися цим надалі. Це дасть змогу долучити та показати гостям те, чим ми багаті",- пояснює голова громади.

Богдан Клим'юк також поділився секретом успіху, як правильно розробити проєкт та виграти.

"Виграє той, хто грає. Делятинська селищна рада вже шостий рік бере участь у конкурсі. Інколи вигравали, інколи ні. У нас є стратегія розвитку громади, ми також знаємо слабкі сторони, які треба підсилити. Ми створили проєктний відділ, де сидять люди, які займаються цим. Ми думаємо над тим, чим би привабити сучасного туриста",- додає Клим'юк.

Варто зауважити, на три проєкти Делятинської громади обласна рада виділила 560 тисяч гривень. Загалом на реалізацію 42 проєктів у 2021 році з обласного бюджету планується спрямувати понад 12 мільйонів гривень.

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України