Енергоефективні школи - унікальний проект, який дає змогу об’єднати дітей з усієї України

 Інноваційний Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» є одним із найуспішніших освітніх проектів з енергоефективності в Україні.

 Головна мета Проекту:

1) виховання свідомих споживачів, які розуміють технічні та фінансові проблеми виконавців житлово-комунальних послуг та своїми діями підтримують їх: економно споживають енергетичні й інші ресурси та своєчасно за них сплачують;

2) формування відповідальних власників своєї квартири та будинку, лідерів енергоефективності, активних та мотивованих знавців житлово-комунальної грамоти.

 Серед завдань проекту – сприяння розширенню можливостей зацікавлених сторін для ефективного інвестування в енергоощадні проекти в секторі житлових та громадських будівель, розповсюдження кращих практик реалізації заходів з енергозбереження, застосування нових енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів.

 Програму «Енергоефективні школи» розроблено Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) у 2009 р. за Проектом USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» (РМТ) та реалізовано у 24 школах восьми міст-партнерів Проекту РМТ.

 Вінниця і Дніпро, Ладижин і Енергодар, - школярі цих міст навчаються енергоефективності разом, у міжрегіональних класах. Це унікальний проект, який дає змогу об’єднати дітей з усієї України. Хочете приєднатися?
  Вся інформація тут: energyschool.org.ua


 

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України