ІФ РВ АМУ: День за днем

10 – 13 листопада 2019 р. 

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук у складі делегації Бурштинської міської ради, яку очолювала Роксолана Джура, перебував на запрошення Гміни Барцін у Республіці Польща. З польськими колегами обговорено питання подальшої співпраці з Асоціаціями, які функціонують в сегменті місцевого самоврядування. У січні колеги із Республіки Польща відвідають місто Бурштин, де будуть підписані угоди щодо взаємного співробітництва. 

ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 – 14 листопада 2019 р. 

Експерт з юридичних питань Андрій Деркач виступав на ОТБ «Галичина», суспільному мовнику UA: Карпати, Калуському телебаченні, де розповідав про законодавчі акти, які прийматимуться Верховною Радою України з питань адміністративно-територіального устрою, а також про перші вибори в новоутворених ОТГ – 22 та 29 грудня 2019 року.

ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

 

 

 

 11 – 14 листопада 2019 р.

Регіональний консультант з впровадження стратегій та розвитку Микола Скиданюк та волонтер Корпусу Миру Клей Хітер працювали над пропозиціями ІФ РВ АМУ до Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021 – 2027 роки, які стосуються  молодіжного підприємництва, підвищення мотиваційності молоді в розробці проектів з розвитку територій, мережування затребуваності кадрів в громадах. До складу робочої групи Івано-Франківської ОДА з розробки Стретегії входить виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук. 

 

 

 

 

 

14 листопада 2019 р.

В Івано-Франківську відбувся практикум «Розширення повноважень у сфері управління комунальними ресурсами органів місцевого самоврядування (земля, майно)» за участі фахівців місцевого самоврядування. Модерувала на заході аналітик Аналітичного центру АМУ Тетяна Медвецька. ІФ РВ АМУ проведено анкетування серед учасників заходу з цієї проблематики.

ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 – 16 листопада 2019 р.

В с. Гошів Долинського р-ну виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук, регіональний консультант з впровадження стратегій та розвитку М. Скиданюк та волонтер Корпусу Миру Клей Хітер провели тренінг «10 кроків проектного менеджменту: від початку до реалізації», який організувала МГО «Сонячна Січ».

ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України